Tohtoroční jubilanti sa opäť stretli v Trenčíne

Športhotel Ostrov v Trenčíne hostil v piatok 19. augusta ďalšie slávnostné podujatie – Stretnutie jubilantov, na ktorom Únia futbalových trénerov Slovenska opäť oceňovala oslávencov z radov členov organizácie.

Podujatie sa uskutočnilo za účasti členov prezídia ÚFTS: Rudolf Hanák, Róbert Rybníček, Štefan Tarkovič, Tibor Grofik, Vladimír Čmelko a čestný prezident ÚFTS Jaroslav Jambor, ktorý otvoril celú akciu úvodným príhovorom a tiež hneď na jej začiatku odovzdal pamätnú plaketu za úspešnú a dlhoročnú spoluprácu ÚFTS a ÚČFT prezidentovi českej trénerskej organizácie Vernerovi Ličkovi. Ten sa piatkového podujatia zúčastnil aj s viceprezidentom ÚČFT Ladislavom Valáškom.

Príhovor Čestného prezidenta Jaroslava Jambora

Následne si ocenenie z rúk prítomných predstaviteľov ÚFTS prevzali tréneri: Anton Dragúň, Ladislav Mokráš, Štefan Czafík, Stanislav Hanke, Milan Varga, Vladimír Horňáček, Marcela Grofiková, Ján Bukový, Stanislav Malečka, Rastislav Vincúr, Milan Srňanský, Ján Dreveňák.

Ospravedlnení tréneri Jankech, Gádoši, Tarcala, Mujgoš, Holienka, Valent, Klajber, Gálik dostanú plaketu osobne z rúk člena prezídia pri najbližšej možnej príležitosti.

Nezabudlo sa však ani na trénerov, ktorí už nie sú medzi nami. Minútou ticha si všetci zúčastnení uctili ich pamiatku. Piatkové podujatie uzavreli záverečnými slovami Jaroslav Jambor a Róbert Rybníček.

Celú fotogalériu nájdete tu: Fotogaléria Jubilanti 2022

Ocenenie trénera Czafíka pánom Rudolfom Hanákom