Vinodol opäť žil mládežníckym turnajom

V sobotu 13. augusta sa na futbalovom ihrisku vo Vinodole konal ďalší ročník mládežníckeho turnaja kategórie U11 – Memoriál Ľubomíra Vaškoviča. Akcia, ktorá sa konala s podporou starostu obce Vinodole a ktorej partnerom je aj Únia futbalových trénerov Slovenska, prebiehala podľa slov prezidenta futbalového klubu Mareka Škadru na vysokej športovej a spoločenskej úrovni.

Turnaja sa zúčastnili juniorské družstvá: FC Cabaj-Čápor, FK Mojmírovce, TJ Slovan Nitra-Chrenová, ŠK Junior Ivánka pri Nitre a samozrejme, domáci tím FC Vinodol.

“Na návšteve sme mali aj viacero trénerov, no najviac všetkých zaujal Oto Brunegraf (bývalý tréner slovenskej reprezentácie).  Všetky tímy predviedli pekný futbal, pričom sme videli niekoľko zaujímavých gólov. Domáci hráči veľmi príjemne prekvapili, keď obsadili 2.miesto pri ich premiérovej účasti. Za odmenu dostali nové dresy, na ktoré im prispela aj Únia futbalových trénerov Slovenska a tiež veľa víťazných pohárov a kopec sladkostí,” povedal prezident FC Vinodol Marek Škadra.

Na záver nám nezostáva nič iné, len vás všetkých pozvať do Vinodolu opäť o rok, keď sa uskutoční ďalšie turnajové popoludnie.

Konečné poradie :

1.  TJ Slovan Nitra-Chrenová

2.  FC Vinodol

3.  FK Mojmírovce

4.  FC Cabaj-Čápor

5.  ŠK Junior Ivánka pri Nitre