Konferencia ZsFZ aj s ocenením pre Rudolfa Hanáka

Po dvojročnej odmlke sa v Nitre konala konferencia Západoslovenského futbalového zväzu, kde nechýbali ani zástupcovia ÚFTS. V programe konferencie nechýbali tradičné body, no objavili sa aj úplné novinky. O členstvo v štruktúrach ZsFZ sa uchádzalo Asociácia rozhodcov, ktorá bola po kladnom verdikte hlasovania prijatá.

Volilo sa tiež nové zloženie volebnej komisie, pretože tej pôvodnej uplynul mandát. Okrem pracovných záležitostí však dostali priestor aj tie slávnostné. Oceňovalo sa plaketami ZsFZ a tiež odznakmi SFZ. Ten najcennejší – zlatý si prevzal Rudolf Hanák, súčasný generálny sekretár ÚFTS a tiež niekdajší predseda TMK ZsFZ. Zanietenému futbalovému trénerovi a funkcionárovi udelil SFZ zlatý odznak ešte v roku 2020. Pod oneskorené prevzatie sa podpísala pandémia koronavírusu.

„Chcel by som poďakovať funkcionárom za ocenenie mojej práce, rodine za pochopenie a hlavne splnenie osobného dlhu voči rodinnej línii a tak sa hrdo zaradiť vedľa svojho otca, starého otca a ostatných, ktorí svojou troškou prispeli k rozvoju futbalového hnutia,“ vyhlásil Rudolf Hanák v rozhovore pre webstránku ZsFZ.

Zdroj: ZsFZ