Žilinský seminár sa prekladá. Deviaty ročník stretnutia jubilantov na konci augusta

Posledné zasadnutie prezídia Únie futbalových trénerov Slovenska sa uskutočnilo v záverečnom júlovom týždni. Členovia výboru sa opäť zišli v Šport hoteli v Zamarovciach (Trenčín). Zasadnutie malo tri nosné témy, no nakoniec toho funkcionári riešili ešte oveľa viac.

Seminár v Žiline sa odkladá

Trénerský seminár v Žiline (ako súčasť nadstavbového vzdelania trénerov) sa po zhmotnení základnej myšlienky na predošlom zasadnutí prezídia z preventívnych dôvodov presúva zatiaľ na marec roku 2021.

“Stojíme ešte stále pred veľkým rizikom. Určite by nebolo dobré celý seminár pripraviť a potom ho týždeň pred jeho konaním zrušiť. Preventívne ho preložíme na jar a na jeseň v asociačnom termíne usporiadame ďalší, tentokrát aj s medzinárodnou účasťou,” vysvetlil prezident únie Ladislav Borbély.

Jubilanti sa stretnú na konci augusta

Iné podujatie organizované úniou našťastie podobný osud zatiaľ nepostretol. Je to aj z toho dôvodu, že sa na ňom nezúčastní také množstvo osôb, ako sa predpokladá na trénerskom seminári. Slávnostné stretnutie jubilantov sa uskutoční 28. augusta v Trenčíne. Tradícia, ktorá odštartovala v roku 2012 tak napíše svoje ďalšie pokračovanie.

“Akciu tohto typu budeme robiť deviaty rok po sebe. To, že má význam, dokazuje aj odozva jubilantov, ktorí mali neraz pri preberaní ocenenia slzy v očiach. Vyzdvihli najmä ten fakt, že sa im dostalo krásnej pocty, na ktorú v ich materských kluboch niekedy zabudli,” povedal čestný prezident únie Jaroslav Jambor.

Ďalší dôležitý bod poslednej schôdze sa týkal prestavby webovej stránky a spustení jej pridružených sociálnych sietí. Oficiálne spustenie a prevádzka webu sa začína 1. augusta. Úniu futbalových trénerov Slovenska však nájdu tréneri a jej priaznivci aj na Facebooku (klikni sem) či Instagrame (klikni sem). Okrem toho sa opäť otvoril proces zlepšenia výhod členov únie. V najbližších dňoch uvidia tréneri prvé kroky vykonané v tejto oblasti.

Dotazník mapujúci chýbajúce či nedostatočné výhody členstva nájdete TU: –> Klikni sem <–

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s