Futbal začína v hlave a končí v nohách. Prihláste sa na školenie CFT Academy

Školenie sa uskutoční v areáli klubu TJ Rovinka v sobotu, 12.11.2022 a nedeľu, 13.11.2022 s časom od 09:00 do 16:00.

Program

12.11. 2022 (9:00 – 16:00)

  • Teória 1 (Dôležitosť rozvoja hernej inteligencie)
  • Prax 1 (Vedenie lopty)
  • Teória 2 (Kognitívny tréning)
  • Prax 2 (Kognitívny tréning)

13.11. 2022 (9:00 – 16:00)

  • Teória 3 (Fázy učenia rozvoja hernej inteligencie)
  • Prax 3 (Držanie lopty)
  • Teória 4 (Optimálny koučing hernej inteligencie)
  • Prax 4 (Zakončenie)

Cena: 99,- EUR

Každý účastník získa:

  • Certifikát o absolvovaní školenia
  • 5 hodín vzdelávania uznané Slovenským futbalový zväzom (platí pre licencie Grassroots C, UEFA B)

Registrácia emailom na: info@cftacademy.sk

Povedali o CFT Academy:

ŠTEFAN TOMČÁK / “KOORDINÁTOR PRIPRAVIEK FK HUMENNÉ”

Chcem sa poďakovať školiteľovi Romanovi Kuzemkovi a organizátorom školenia Danielovi Štullerovi a Petrovi Herstekovi za možnosť absolvovať školenie „Herná inteligencia“, ktoré ponúklo zúčastnením trénerom množstvo nielen teoretických poznatkov, ale aj praktické ukážky, ktoré robia tréningový proces efektívnejší, zaujímavejší.

Zo strany školiteľa nám boli podané zaujímavé informácie, o ktorých som presvedčený, že skvalitnia prácu trénerov pri výchove a futbalovom rozvoji samotných hráčov. Kvalitné a inšpirujúce školenie, príjemná a priateľská atmosféra a prístup zo strany organizátorov.

VIKTOR MIKO / “ŠÉFTRÉNER PRÍPRAVIEK MŠK ŽILINA”

Oceňujem odhodlanie a prípravu školenia na náročnú a obsiahlu tému akou je herná inteligencia hráča. Prednášajúci Roman Kuzemka tomu venoval obrovské množstvo času štúdia, hľadania nových informácií a overovania v praxi, ktoré môžu trénerom mládeže pomôcť sa posunúť na ďalší level pri príprave a rozvoji mladých hráčov.

Trénerom boli podané zaujímavé informácie a pohľady k danej téme. Prepojenie teórie a praxe je pre trénerov mládeže dôležitá, preto vyzdvihujem aj organizáciu školenia.

MGR. DUŠAN DURKAJ / “ŠPORTOVÝ RIADITEĽ MLÁDEŽE MFK VRANOV N. T.”

4.-5.2.2022 sa mládežnícki tréneri MFK Vranov zúčastnili školenia na tému: “Herná inteligencia”. Bola to veľmi obsiahla téma a myslím si, že donútila väčšinu zúčastnených zamyslieť sa nad tým , či ide tou správnou cestou pri výchove svojich zverencov.

Chcem vyzdvihnúť najmä odbornú pripravenosť školiteľa Mgr. Romana Kuzemku, ktorý dokázal, že dobrý futbalový odborník nemusí mať za sebou bohatú hráčsku kariéru. Za MFK Vranov n.T. sme radi, že máme v klube takého trénera.

Chcem sa tiež poďakovať organizátorom školenia za bezproblémový priebeh a plynulosť. Som rád, že sme v našom meste dokázali zorganizovať tak kvalitné podujatie s veľkým počtom trénerov z celého regiónu. Ešte raz veľká vďaka.