SPOLUPRÁCA POKRAČUJE

Únia futbalových trénerov Slovenska a Slovenský futbalový zväz predlžujú svoju spoluprácu. Na tomto kroku sa dohodli vrchní predstavitelia oboch organizácii na stretnutí v utorok 13. apríla.

Stretnutia sa zúčastnili prezident SFZ Ján Kováčik, prezident ÚFTS Ladislav Borbély a viceprezident ÚFTS a reprezentačný tréner Slovenska Štefan Tarkovič.

“Sme už ústne dohodnutí s prezidentom zväzu. Spoluprácu spečatia dodatky našich zmlúv, ktoré už len skontrolujú právnici. Rovnako sme pred podpisom predĺženej spolupráce aj s Úniou ligových klubov. Vo vzťahoch ÚFTS, SFZ a ÚLK je cítiť pozitívnu atmosféru. Myslím si a verím, že naša spolupráca bude rovnako dobre fungovať aj naďalej,” zreferoval prezident ÚFTS Ladislav Borbély.

Únia futbalových trénerov Slovenska tak pokračuje v získavaní lepšej a lepšej pozície v slovenskom futbalovom prostredí. Jej previazanosť a dobré vzťahy s poprednými futbalovými organizáciami dokumentuje aj fakt, že Štefan Tarkovič a prezident ÚLK Ivan Kozák patria do prezídia ÚFTS.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s