Únia ocenila jubilujúcich trénerov

Pamätnú plaketu s blahoželaním dostalo 17 tohtoročných oslávencov.

Predstavitelia Únie futbalových trénerov Slovenska ocenili v piatok 28. augusta v Trenčíne 17 jubilujúcich trénerov z radov členov únie. Osobnú gratuláciu od Čestného prezidenta únie Jaroslava Jambora, riaditeľa technického úseku Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Štefana Tarkoviča, generálneho riaditeľa AS Trenčín Róberta Rybníčka a predsedu Západoslovenského futbalového zväzu (ZsFZ) Ladislava Gádošiho prijalo osem trénerov. Zvyšní oslávenci sa ospravedlnili.

Foto: Juraj Škvarka

Vrchní funkcionári únie – prezident Ladislav Borbély či generálny sekretár Rudolf Hanák figurovali tentokrát v roli oslávencov. Obaja v tomto roku oslávili 65 rokov. Aj preto bol jednou z hlavných postáv odovzdávania ocenení vrchný iniciátor celej akcie Jaroslav Jambor.

„Veľmi ma potešilo, keď som pri odovzdávaní pamätných plakiet videl v očiach jubilantov radosť. Viem, že si toto ocenenie budú vážiť celý život. Niektorí priznali, že podobnej pocty sa im nedostalo ani v kluboch, kde dlhé roky pôsobili,“ povedal čestný viceprezident únie Jaroslav Jambor.

Foto: Juraj Škvarka

Plaketu s blahoželaním v tomto roku dostali nasledovní oslávenci:

60 rokov:
Milan Ivanka, Miloš Dorica, Ján Nudzny

65 rokov:
Imrich Béreš, Ladislav Borbély, Kamil Boženík, Rudolf Hanák, Vladimír Lámoš, Vladimír Svorad, Imrich Vicena, Milan Zelenay, Roman Martončík

70 rokov:
Ladislav Broczký, Dušan Radolský

75 rokov:
Arpád Németh, Jozef Podbehlý

90 rokov:
Jozef Hanák

Foto: Juraj Škvarka

„Poviem pravdu. Pred desiatimi rokmi som z únie vystúpil. Vtedy som oslavoval 55 rokov a sľúbili mi podobnú cenu. Nakoniec ma ani len nezavolali. V tomto roku ma Ondrej Singer, môj kamarát, prehovoril na opätovný vstup. Musím priznať, že sa práca únie zlepšila. Vidím to na tom, ako ma všetci opätovne a vrúcne prijali. Je vidieť, že ľudia, ktorí sú v únii, si vážia a rešpektujú aj starších trénerov,“ vyjadril svoje pocity po odovzdaní plakiet Roman Martončík.

Foto: Juraj Škvarka

Kompletná fotogaléria –> TU <–

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s