Na seminári „Zónový pressing“ potešila vysoká účasť

seminar2016 tn  seminar1952016 ENV tomto týždni sa uskutočnil v Trenčíne medzinárodný seminár „Zónový pressing“. Bolo to pútavé, zaujímavé a poučné predstavenie, na ktoré prišlo viac ako 200 trénerov, medzi nimi aj mnohé známe či perspektívne mená. „Pokúsili sme sa dokorán otvoriť pressingové dvere, aby nielen niektoré mužstvá slovenskej ligy, ako napríklad Trenčín, Žilina či Myjava, uplatňovali túto trendovú obrannú taktiku, ale stala sa defenzívnym štandardom pre väčšinu slovenských tímov z najvyššej súťaže i z druhej ligy. Zrealizovanie tejto myšlienky je základný predpoklad, ak sport2105 1chceme, aby bol slovenský klubový futbal schopný medzinárodnej konfrontácie,“ povedal Ladislav Borbély, prezident Únie futbalových trénerov Slovenska (ÚFTS), ktorá pripravila akciu v spolupráci s Úniou ligových klubov a AS Trenčín.

Analýza MS 14 Brazília -  Medzinárodný trénerský kongres / ITK /

itkmanheim1Mannheim 28.-30.7.2014 „Už pri úspechu nastaviť výhybky pre budúcnosť „

Autori : PhDr.Laco BORBÉLY, Mgr.Andy SINGER, Jaromír Jarušek

Prílohy:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť tento súbor (ITK_Mannheim_2014.pdf)Analýza MS 14 Brazília896 kB

aefcazahreb2014V dňoch 09.- 12.12.2014 sa v chorvátskom Záhrebe, uskutočnilo trénerske sympózium - "Top aspect of football coaching", ktoré z hľadiska obsahového a najmä z hľadiska kvality ponúkaných informácií patrí medzi najprestížnejšie v Európe. Zo Slovenských trénerov sa ho zúčastnili: Vladimír Čmelko - sekretár ÚFTS, Robert Rybníček - generálny manažér AS Trenčín, člen ÚFTS a Phdr. Ladislav Borbély - člen exekutívy AEFCA.

 

aeffca34 symposiumKaždý rok v neskorú jeseň sa uskutočňuje výročné sympózium AEFCA /Aliancia európskych asociaácií futbalových trénerov /,ktoré je súčasne aj najvyšším orgánom tejto inštitúcie. Obzvlášť tomu je tak každý tretí rok, pretože je súčasne volebným ,ktoré prostredníctvom generálneho zhromaždenia volí svojho nového prezidenta, viceprezidentov a členov výkonného výboru /executive comitee, ExCo /.

Prílohy:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť tento súbor (34Sympozium_AEFCA_Antalya.pdf)Kompletná správa 34. AEFCA symposium8049 kB

Podporili nás ...

masiarstvourbanekweb

sluzbynitra

meva new1

mavasport1

nike logo