Člen prezídia Únie futbalových trénerov Slovenska Karol Pecze (70) sa v týchto dňoch vrátil z pobytu v Turecku. Spolu s kolegami a priateľmi počas týždennej vizity navštívil zimné sústredenia slovenských klubov. Svoje poznatky priblížil pre ŠPORT.SK

Futbalový odborník Ladislav Borbély, známy najmä z televíznej obrazovky, objasnil, ktoré prvky hry považuje za najdôležitejšie. Poskytol svoj pohľad na astronomické sumy vo futbale, ktorého trend určuje nová generácia trénerov. Borbély prezradil, čo očakáva od slovenských sokolov a odkiaľ čerpá inšpiráciu svojho neraz komplikovaného vyjadrovania.

venglos80 04Prezident SFZ Ján Kováčik prijal pri príležitosti životného jubilea najvýraznejšiu slovenskú futbalovú osobnosť Jozefa Vengloša.

Ružomberský rodák prišiel na svet 18. februára 1936 a za osem desiatok rokov prešiel svet vďaka futbalu mnohokrát. Len ako šíriteľ futbalovej vedy a trénerských poznatkov navštívil viac ako 120 krajín. Jeho osobná vitrína je plná úspechov, ocenení, uznaní, triumfov, medailí, diplomov, pohárov...

IMG 20160218 110503Vo štvrtok 18.2.2016 sa na pôde Bratislavského futbalového zväzu uskutočnilo zasadanie prezídia ÚFTS.

Podporili nás ...

masiarstvourbanekweb

sluzbynitra

meva new1

mavasport1